XXVIII Turniej Karate Dzieci i Młodzieży DRAGON CUP 2022

Shodaniaki pokazały KLASĘ SPORTOWĄ I ZGRANIE Teamu
II m w punktacji klubowej. 9 złotych, 7 srebrnych i 11 brązowych medali to dorobek karateków UKS Shodan w Międzynarodowym XXVIII Ogólnopolskim Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży DRAGON CUP 2022 w Środzie Wlkp.
Łącznie wystartowało ponad 550 zawodników z 41 klubów z Polski i Ukrainy, a pośród nich nasi Shodaniacy, pokazując klasę w bardzo trudnych zawodach. Dotychczasowe osiągnięcia pokazały, że rywalizacja nawet z 30 przeciwniczkami nie jest im straszna.
Kolejny raz mamy powód do dumy i radości. Tym bardziej, że oprócz świetnego wyniku sportowego cały Team Shodana pokazał jak świetną jest i zgraną drużyną. Wspieranie i pomoc młodszym i mniej doświadczonym, dopingowanie wzajemne i radość wszystkich nie tylko z własnego sukcesu ale kolegów z klubu również budził wiele uśmiechów na ustach. Super postawa bo karate łączy i rozwija nie tylko sportowo. Wielkie podziękowanie za pomoc trenerską dla Wiktora Adamskiego oraz wspieranie i obecność rodziców, nie mniej przeżywających starty wszystkich Shodaniaczków. Pięknie dziękuję jako trener, że właśnie taki Shodan tworzymy.
Ta krótka relacja nie odda ogromu emocji, przeżyć i walki jakie przez cały dzień nam towarzyszyły.

Dziękuję Gminie Zduny i p Krzysztofowi Krynickiemu – KRYBUD oraz p Norbertowi Nawrot – Kasacja Pojazdów Chwałkowo za wspieranie naszej działalności.

Były jeszcze indywidualne półfinały kata juniorek młodszych Zosi Duczmal i Matyldy Ozgi oraz walki o medale w kumite Klaudii Swat i kata Ani Choma, Sary Bednarek – ale czasem trzeba uznać wyższość przeciwnika.

Gratuluję i dziękuję Sensei Jarek

Gmina Zduny
Krybud
Kasacja Pojazdów Chwałkowo
Szkoła Podstawowa w Zdunach
Kurier Zdunowski