XXVII Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży DRAGON CUP 2021

XXVII Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży DRAGON CUP 2021
W tym roku w międzynarodowej obsadzie XXVII Ogólnopolskim Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży DRAGON CUP 2021 w Środzie Wlkp. (22 maja 2021 r.) – pierwszych zawodach dla najmłodszej części Shodana i kolejnych startach starszych.
Przybyliśmy, Zobaczyliśmy, Zwyciężyliśmy.
Dorobek nasz to 14 złotych, 9 srebrnych, 8 brązowych medali oraz 1 m w Punktacji Klubów, to krótkie podsumowanie ogromnej walki i starania każdego z Shodaniaków.
W turnieju wystartowało 480 zawodników z 34 drużyn z Polski, Niemiec i Słowacji.
Wszyscy karatecy Shodana zasługują na wielkie brawa i podziękowania za waleczność i starania. Choć nie każdy wrócił z upragnionym medalem, bo poziom zawodów był wysoki, ale My zwyciężamy albo się uczymy.
Team Shodana to wielka rodzina wspierająca się wzajemnie – co było ważne, bo wielu Shodaniaczków zaliczyło pierwszy taki start. Emocji był ogrom, tak jak sukcesów i radości. Cieszy mnie jako trenera, że za grupą starszych – etatowych medalistów, kroczą młodsi i najmłodsi / 6 ,7, 8 latkowie / Piękno i sól naszych działań. Dziękuję wam za zaangażowanie na treningach, które tak pięknie zaowocowało i dało tyle radości. Dziękuję również Rodzicom za pomoc i wsparcie oraz zaufanie naszemu Klubowi.
Jako Prezes i Trener UKS Shodan pragnę bardzo podziękować raz jeszcze każdemu kto wspiera nasze działania, kibicuje nam i cieszy się z nami. Radość dziecka z dobrze wykonanej pracy i sukcesów jest bezcenna.

Pragnę wyróżnić również tych, którzy choć wrócili bez medalu, ale pokazali hart ducha i walkę:
Ksawery Maciaszek, Artur Augustyniak, Jasiński Oskar, Weronika Marcisz, Maria Jankowiak.
Często wygranie kilku walk nie dawało medalu tylko szansę walki o niego.
Brawo za waszą postawę. Trener Jarek A.

Zdjęcia możemy załączyć dzięki udostępnieniu autora – Michał Kaleta oraz własne