XX ZDUNY KARTATE CUP 2022

10.12.2022 XX ZDUNY KARTATE CUP 2022
Po raz XX, klub karate UKS SHODAN zorganizował turniej ZDUNY KARATE CUP o Puchar Burmistrza Zdun. Łącznie w tegorocznej edycji wystartowali przedstawiciele 20 klubów – ponad 160 zawodników. Jak co roku zaciętość pojedynków, radość zwycięstw i łzy porażek były obrazem zmagań karateków. Woli walki nie brakowało i wśród najmłodszych i Mastersów. Organizacja takiego przedsięwzięcia była możliwa dzięki wspaniałej pracy Teamu Shodana – rodzice, zawodnicy i trener. Tu należą się wszystkim i każdemu z osobna Wielkie Podziękowania i szacunek – Jesteście Wspaniali.
Turniej otworzył Burmistrz Zdun p Tomasz Chudy kierując kilka miłych słów do przybyłych zawodników, trenerów, rodziców oraz organizatorów zawodów.
Wśród wszystkich startujących wyłoniliśmy Najlepszego Zawodnika i Zawodniczkę. Tym razem zostali zawodnicy Shodana: Dominika Bąkowska – 4 złote medale i Krzysztof Skrzypczak 2 złote medale. Oboje otrzymali specjalne puchary.
W Punktacji Klubowej zwyciężył UKS Shodan przed Pleszewskim Klubem Karate i Tęczą Gostyń. Kluby otrzymały specjalne puchary w kolorach złotym, srebrnym i brązowym.
Jak tu nie być dumnym, mając zaszczyt i przyjemność z bycia trenerem i prezesem UKS SHODAN
Wspaniale było zobaczyć na sali tych którzy kiedyś tu walczyli- byłych zawodników Shodana i jak widać wciąż sympatyków oraz osoby związane z naszym klubem. Można powiedzieć że Shodan został w sercu.
Shodaniacy 20 razy stawali na najwyższym podium
Bardzo Dziękuję raz jeszcze, za każdy dobry gest i działanie na rzecz naszego Shodana.