European Championship IKU Oradea 28-31.10.2021

European Championship IKU Oradea 28-31.10.2021
Czas podsumować starty Shodaniaków w ME IKU. Udział 15 Państw – ponad 530 zawodników.
Trudny ale wspaniały czas, którego rytm wyznaczały reguły covid-19 jakie aktualnie obowiązują w Rumunii.
Pomimo obwarowań wszędzie funkcjonujących my się dobrze odnaleźliśmy a czas poświęcony na przygotowania świetnie zaowocował.
Kata Master +50 lat 2 m lat Jarosław Adamski, kumite indywidualne -68 kg 3 m Wiktor Adamski oraz w medale w drużynowych walkach 2 m i 3 m.
Cieszą bardzo kolejne sukcesy i zarazem wyznaczają plany na 2022. A codzienność nasza w Rumunii to – by coś zjeść w restauracji trzeba było okazać się zaświadczeniem o zaszczepieniu, w hotelu przy rejestracji wykonanie testu, wejście na halę kontrola temperatur i odnotowanie /wejście tylko w wyznaczonym czasie/ wszędzie w masce nawet rozgrzewka, wieczorem zamykane wszystko poza stacjami benzynowymi. W takich sytuacjach psychika musi być nie mniej silna niż ciało.
Pokonanie 1000 km przy tegorocznych widokach było po prostu zachwycające. Góry są cudowne gdy płoną swymi barwami. Warto powiedzieć też że Rumunia jest przepięknym krajem.
Dziękujemy wszystkim wspierającym naszą działalność UKS Shodana Zduny, a finansowo wspiera nas miasto Zduny. Kciuki trzymało i motywowało wielu – Wielkie Dzięki.