International Tournament Central Europe Open, Bydgoszcz 06-07.03.2021

International Tournament Central Europe Open, Bydgoszcz 06-07.03.2021 w kolorze srebra.

2 dni zmagań na najwyższym krajowym oraz międzynarodowym poziomie karate WKF.
Pomimo trudów i specjalnych uwarunkowań rozegrania turnieju Shodaniaki dały radę.

Pierwszy start w 2021 pokazał, że możemy walczyć o najwyższe laury. Turniej w Bydgoszczy był Turniejem Rankingowym do Reprezentacji Polski WKF, stąd start najlepszych karateków we wszystkich kategoriach.
Całość można było oglądać /i wiemy że było oglądane o przeżywane razem z nami/ w bezpośredniej relacji internetowej.

W tym roku z powodu COVID zawody musiały się odbyć w ściśle określonym rygorze sanitarnym, czyli maksymalnie 150 zawodników w jednym panelu startowym. Każdego dnia odbyły się 4 panele, wydłużyło to znacznie przebieg zawodów z powodu przerw, dezynfekcji i wietrzenia, ale zdrowie zawodników i służb najważniejsze.

Shodaniaki łącznie w sobotę i niedzielę wywalczyły 6 finałów i niewiele brakowało by stawać na najwyższym podium. Taki jest sport, ale pokazuje że idziemy dobrą drogą i praca dała efekty. Gratuluję postawy i waleczności każdemu z Shodaniaków, dziękując za serce do walki zostawione na macie. Jesteście Wielcy.

Pragnę podziękować również przyjaciołom Piotrowi i Caroline za wspólny udział i godne reprezentowanie barw Shodana. Sport ma pozytywnie łączyć ludzi, szczególnie w tych trudnych dla sportowców czasach.