Ogólnopolski Turniej Karate WKF „IX YAMABUSHI CUP”

Ogólnopolski Turniej Karate WKF „IX YAMABUSHI CUP”
Dorobek Shodana to 6 złotych, 1 srebrny i 3 brązowe medale oraz II miejsce w Punktacji Klubów i tytuł Najlepszej Zawodniczki dla Aleksandry Adamskiej – zdobyła 2 złote medale.
W dniu 26 września 2020 r. w Świeciu po 7 miesiącach przerwy spowodowanej epidemią COVID-19, po raz pierwszy w Polsce odbyły się zawody w Karate WKF.
W zawodach udział wzięło (zgodnie z obostrzeniami) 250 zawodników z 25 klubów z terenu całej Polski wśród nich Karatecy SHODANA.
Podczas zawodów stosowano wszelkie wytyczne Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego w zakresie COVID-19.
Każdy ze startujących zostawiał na macie ogrom serca i zaangażowania w walce. Jako trener mogę być dumny z Wspaniałej Postawy Każdego z moich uczniów – każdy z Shodaniaków bezpośrednio walczył o medal, choć nie wszyscy stanęli na podium. 3 miejsca piąte – po naprawdę dobrych pojedynkach. Widać że idziemy do przodu i praca obozu i treningów przynosi efekt.

Złote medale
Kata – 2x Aleksandra Adamska, Natasza Adamska, Marta Streubel,
Kumite – Matylda Ozga, Jakub Romański.

Srebrne medale

Kata – Jakub Romański.

Brązowe medale
Kata Matylda Ozga,
Kumite – Weronika Marcisz , Jakub Romański.

O podium walczyli 5 m – Jakub Formanowski, Ania Stanisławska, Natasza Adamska

Chciałbym też bardzo pochwalić Jakuba za pokaz olbrzymiej determinacji i charakter jakim niewielu mogło by się wykazać. Pomimo kontuzji palca – Stanął Ponad Tym i pokazał charakter Wojownika. Ogromny Szacun Kuba.
Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie rodzicom obecnym Ani, Mariuszowi i Krzysztofowi – Wielkie dzięki 😊
Shodan to Team