Transylvania Open Grand Prix 2020 – Oradea, Rumunia

TRANSYLVANIA W KOLORZE SREBRA
Karatecy UKS Shodan rozpoczęli kolejny rok startowy. I to od poważnych zawodów w Rumunii w Oradei. Kolejna edycja Transylvania Open Grand Prix 2020 zgromadziła ponad 1200 zawodników z kilkunastu państw, rywalizujących na 8 tatami o tytuł mistrzowski Kraju Drakuli.
Pomimo pierwszego startu w tym roku wróciliśmy z tarczą i dorobkiem 3 srebrnych medali w międzynarodowym towarzystwie. Tym razem walczyła młodsza część Shodana. Zbierając cenne zwycięstwa i doświadczenie. I choć nie było łatwo to każdy dawał z siebie co najlepsze. Młodsi pokazali że chcą i potrafią walczyć. Rośnie kolejne pokolenie Shodana. Brawo.
Srebrne – piękne i okazałe medale przywieźli startujący w kata:
Do 7 lat – Aleksandra Adamska
8-9 lat – Natasza Adamska
12-13 lat Matylda Ozga
Na 5 miejscu w kumite 12-13 lat po dobrych walkach uplasowała się Zosia Duczmal.
Ponadto swe małe sukcesy i doświadczenie zbierali Marta Streubel, Ania Stanisławska i Artur Augustyniak oraz Wiktor Adamski pomocny jak zawsze w roli trenera, po swych zmaganiach na tatami w kumite.
Shodaniaczki dzięki za fajną atmosferę i postawę. Za walkę i charakter. Dziękuję rodzicom za zaufanie i wspieranie naszej działalności – taka praca jest zawsze wielką radością i przyjemnością.
Dane nam było spotkać zimę i ogrom śniegu, szaleństwa w drodze i pizzerii, trudy i radości długiego dnia startu , ciepło nadchodzącej wiosny – ot normalny czas gdy startujemy.