Mistrzostwa Polskiej Unii Karate Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate WKF

Pierwszy start Shodaniaków po wakacjach – Mistrzostwa Polskiej Unii Karate w Karate WKF Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów młodszych 21.09.2019 Środa Wlkp Startowało 46 klubów od Bielska Białej po Gdańsk.
Był to najważniejszy start w tych grupach wiekowych i zgromadził oczywiście całą czołówkę Młodzieżowego karate w Polsce.

Dorobek Shodana to 1 srebro i 3 brązy. Kolejne zawody rangi Mistrzowskiej na podium + cenne punkty w rankingu Krajowym Karate WKF.
Srebro w Kumite Indywidualnym Juniorów Młodszych -52kg wywalczył Jakub Romański.
Brązowe medale wywalczyły: Dagmara Mujta w Kumite Indywidualnym Kobiet U21 -68kg i Maciaszek Wiktoria w Kumite Indywidualnym Kobiet U21 +68kg.
W Kata drużynowym Juniorów 3 miejsce wywalczyli Jakub Romański, Maurycy Maciaszek i Jakub Formanowski – a chłopscy są juniorami młodszymi i wywalczyli jeszcze 5 miejsce w Kumite Drużynowym Juniorów Młodszych.
W Kata Indywidualnym Juniorów Młodszych Jakubowi Romańskiemu i Kasi Trafankowskiej w Kata Indywidualnym Juniorek pomimo dobrego startu zabrakło odrobinę szczęścia.

Brawo Shodaniaki, walecznie rozpoczynacie kolejny sezon. Dziękuje rodzicom za wsparcie i sponsorom których barwy nosimy i godnie prezentujemy.