XII Puchar Wielkopolski w Karate WKF – Śrem

XII Puchar Wielkopolski w Karate WKF – Śrem 15.12.2018

Ostatni Turniej w 2018 roku zgromadził zawodników z 28 klubów z terenu Polski, a łącznie zarejestrowano ponad 400 osobostartów.

Dla Shodaniaków był to ostatni start w tak bogatym w starty i dobre wyniki roku 2018. Zawodnicy z klubów od Bydgoszczy po Prudnik gwarantowali wysoki poziom i zaciętość pojedynków. Tym bardziej, że był to ostatni Turniej Rankingowy do Kadry Wielkopolski i ostatnia szansa na dobry start i punkty do rankingu.

Świetne starty Shodaniaków przyniosły super wynik – I m w Klasyfikacji Klubów wywalczając 8 złotych 3 srebrne i 13 brązowych medali. Zakończyliśmy Rok z Przytupem – Brawo.

Dziękuję Każdemu z osobna i wszystkim Shodaniakom za dzielność, walkę, poświęcenie. Za pracę przez cały rok i fakt iż na każdym turnieju na którym walczyliśmy w tym roku, to zawsze wróciliśmy z tarczą. A było to 25 startów w Polsce i Europie gdzie przyszło nam mierzyć się z zawodnikami z krajów Europy, Afryki, Ameryki Północnej i Południowej.

Cieszy mnie też fakt, że kolejni : Ola Kuś i Norbert Tysiak rozwijali swe umiejętności jako sędziowie na kursie – uzyskali stopień sędziowski Judge C w Karate WKF.
Dzięki wam Shodan brzmi Dumnie.

Dziękuję i życzę spokoju w święta w rodzinnym nastroju i udanego Sylwestra.
Ten rok zamykamy, lecz po cichu myślimy już o roku 2019 i kolejnych startach.